Stykače 3 700 Kč a více
Noark Ex9C500 22 3P 48V AC/DCNoark Ex9C500 22 3P 48V AC/DC
- Noark
- 500 A
- 3
Stykače Ex9C jsou určeny pro rozmanité aplikace včetně těžkého průmyslu. Rozdělení do čtyřech typových velikostí přináší optimalizaci elektrických parametrů a mechanických...
LOVATO BFD6500A230LOVATO BFD6500A230
- Lovato
Hmotnost [g] 1240 Počet kusů v balení 1 Počet balení v objednávce 1 Rozměry balení výrobků [mm] 141X063X120 Objem [cm³] 1066 Čárový kód [EAN13] 8013975270769 Kód celního...
ETI CEM105.00-230V-50/60HzETI CEM105.00-230V-50/60Hz
- ETI
ETI 004652103 CEM105.00-230V-50/60Hz Motorový stykač CEM105.00-230V-50/60Hz, 3-pólový, kontakty 3xNO, In = 140A (AC1) / 105A (AC3 400V), Uc = 230V AC
Lovato 11BGR0901A024
Lovato 11BGR0901A110
Lovato BFA01242024
Lovato BFA01242048
Lovato BFA01242110
Lovato BFA01242230
Lovato BFA01242400
Lovato BFA01842024
Lovato BFA01842048
Lovato BFA01842400
Lovato BFA02542024
Lovato BFA02542048
Lovato BFA02542110
Lovato BFA0254212060
Lovato BFA02542230
Lovato 11BGT1210A110
Lovato 11BGR0901A02460
Lovato 11BGR0901A048
Lovato 11BGR0901A04860
Lovato 11BGR1201A048
Lovato 11BGT1210A024