Stykače 3 700 Kč a více, Lovato, skladem
Lovato BF8000A230Lovato BF8000A230
- Lovato
- 80 A
Třípólový stykač, jmenovitý proud IE (AC3)=80A, cívka 230VAC Kód produktu: 11.218.805 EAN: 8013975223529
LOVATO BFD6500A230LOVATO BFD6500A230
- Lovato
Hmotnost [g] 1240 Počet kusů v balení 1 Počet balení v objednávce 1 Rozměry balení výrobků [mm] 141X063X120 Objem [cm³] 1066 Čárový kód [EAN13] 8013975270769 Kód celního...
Lovato 11BGR0901A024
Lovato 11BGR0901A110
Lovato BFA01242024
Lovato BFA01242048
Lovato BFA01242110
Lovato BFA01242230
Lovato BFA01242400
Lovato BFA01842024
Lovato BFA01842048
Lovato BFA01842400
Lovato BFA02542024
Lovato BFA02542048
Lovato BFA02542110
Lovato BFA0254212060
Lovato BFA02542230
Lovato 11BGT1210A110
Lovato 11BGR0901A02460
Lovato 11BGR0901A048
Lovato 11BGR0901A04860
Lovato 11BGR1201A048
Lovato 11BGT1210A024
Lovato 11BGT1210A02460